Make An Appointment
+
Book Appointment Online with select physicians.
Request Appointment Online to schedule with one of our coordinators.
1.888.IUHEALTH for
Same-Day Primary Care Appointments.
If you are experiencing a medical emergency, please call 9-1-1.
triangle

מציאת הטיפול המתאים

בקש מידע מסגל השרותים לפציינטים בינלאומיים

תודה לך

בתוך זמן קצר אתה תקבל מידע מסגל השרות לפציינטים בינלאומיים.

כל השדות הכרחיים

מציאת הטיפול המתאים

מצב רפואי עלול להיות דבר מפחיד. בחירת מערכת שירותי בריאות שתסייע להביא את התוצאת הטובה ביותר עשויה להיות מבלבלת, בעיקר כאשר עומד בפניך הצורך לסוע למרחקים על מנת לקבל את הטיפול המתאים. Indiana University Health, הממוקמת באינדיאנפוליס, היא אחת ממערכת השירותים הרפואיים האוניברסיטאיים הגדולים והמקיפים ביותר בארצות הברית. השותפות יוצאת הדופן עם בית הספר לרפואה של אוניברסיטת אינדיאנה, בית הספר לרפואה הגדול ביותר בארצות הברית, מספקת לרופאים שלנו גישה לטיפולים חדשניים וטיפולים פורצי דרך. בנוסף מטיפול הרפואי המנוסה שלנו, אנו מעניקים תשומת לב מיוחדת לסביבה המקבלת את פניו של המטופל. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים שנועדו להניח את דעתך ולתת מענה לצרכיך הייחודיים כמבקר שמגיע מארץ אחרת, כמו גם את צרכיהם של האוהבים אותך.

הידע, המסירות ואת המחויבות למטופלים שלנו ב-IU Health אינן יודעות גבול. אנו יוצאים מגידרנו על מנת להבטיח שלקוחותינו בכל העולם יזכו לטיפול הטוב ביותר בסביבה המתאימה ביותר להחלמה. אתם מוזמנים ללמוד יותר על התוכנית ועל השירותים שלנו בהמשך.

Strength Without Boundaries
Strength Without Boundaries

אודות אינדיאנה יוניברסיטי הלס (Indiana University Health )

אינדיאנה יוניברסיטי הלס נקבעה על ידי יו.אס. ניוז אנד וורלד רפורט כבית החולים הטוב ביותר לשנת 2013-2014. ציון זה לשבח, בין מרכזי הרפואה היוקרתיים של ארה"ב, מציב את אינדיאנה יוניברסיטי הלס, באחוז העליון מבין 5000 בתי חולים אשר נסקרו בארה"ב..

תודות לכישורים ולמיומנות של הרופאים המומחים שלנו, אינדיאנה יוניברסיטי הלס היא אחת ממערכות הבריאות האקדמיות המקיפות ביותר בארה"ב. שותפות מיוחדת עם בית הספר לרפואה של אוניברסיטת אינדיאנה, שהוא בית הספר השני בגודלו בארה"ב לרפואה, מעניק לרופאים שלנו נגישות לחידושים בדרכי טיפול ותרפיות מובילות.

תכניות קליניות מובילות

שרותים של אינדיאנה יוניברסיטי הלס לפציינטים בינלאומיים

הצוות שלנו מונה בעלי מקצוע מנסוים ביותר המחויב להפוך את שהותך באינדיאנפוליס לנוחה ככל שאפשר. החל במתן ייעוץ בנושא נסיעות כלה בסיוע בקביעת המפגש הראשון שלך אצלנו, מתאם מטופלים בינלאומי מטעם שירותי המטופלים הבינלאומיים של IU Health ישמש כמקשר על מנת להבטיח תקשורת יעילה בינך לבין ספקי הטיפולים. צוות מתן שירותי הטיפול האישי שלנו יוודא לספק חווית לקוח חיובית וחלקה למטופלינו שמגיעים אלינו מכל העולם, כולל סיפוק צרכים תרבותיים ודתיים. מטרתנו היא להבטיח לך חוויה יוצאת מגדר הרגיל אצלנו ב- IU Health כדי שכל שיישאר לך לעשות הוא להתמקד בטיפול, בהחלמה ובבריאות שלך.

כך מתחילים

אתה יכול להתחיל במילוי הטופס לבקשת מידע נוסף מן הצוות שלנו.

בחינת המידע הרפואי שלך והתייעצות ראשונית

אנו מבקשים כי אתה או נציגך יעביר לנו את המידע הרפואי הרלבנטי העדכני ביותר, מתורגם לאנגלית, כדי שהרופא המומחה של אינדיאנה יוניברסיטי הלס יוכל לבחון אותו ולקבוע אם זה אכן רצוי בשבילך לבצע את הנסיעה אל אינדיאנה יוניברסיטי הלס לצורך טיפול בבעיה הרפואית שלך. אם היו לך בדיקות CT, MRI, או PET, נבקש את התצלומים של אלה גם כן. אם עברת ניתוח או ביופסיות, נבקש גם את השיקופיות הפתולוגיות או הפאראפין בלוקס, שיועברו למחלקה הפתולוגית שלנו לבחינה על ידי הפתולוגים המומחים, לצורך אימות האבחנה. לאחר שתושלם הסקירה הרפואית, אנו ניידע אותך אם הנך מועמד מתאים לטיפול באינדיאנה יוניברסיטי הלס. אם הנך מועמד מתאים, אנו ניצור עמך או עם נציגך קשר, כדי לקבוע את ההתיעצות הראשונית והמשך הטיפולים באינדיאנה יוניברסיטי הלס.

אומדן עלות ושאלות לגבי הגשת חשבונות

בטרם נסיעתך לאינדיאנפוליס, יעבוד אתך המתאם לחולים בינלאומיים של אינדיאנה יוניברסיטי הלס, או עם חברת ביטוח הבריאות שלך ו\או השגרירות\ממשלה, כדי להבטיח את האישור הפיננסי לגבי הטיפול המתוכנן שלך. אם אתה משלם מכיסך, אנו נספק לך אומדן מלא של ההוצאות הצפויות, ואת סכום ההפקדה הנדרש לפני שתתחיל בטיפול שלך.

ויזה

מחלקת השרותים לפציינטים בינלאומיים של אינדיאנה יוניברסיטי הלס, תספק לך את המסמכים הדרושים כדי לזרז את הליך הוצאת הוויזה שלך לצורך הנסיעה לאינדיאנפוליס, לקבלתהטיפול הרפואי.

נסיעה ותחבורה

הצוות שלנו יכול לייעץ לך לגבי הדרך הנוחה ביותר להגיע לנמל התעופה הבינלאומי של אינדיאנפוליס, הממוקם 20 דקות בלבד מערבית למתחם של IU Health. אנו יכולים לתאם עבורך הסעה שתפגוש אותך ואת המלווים שלך בהגעתך לנמל התעופה וכן לסייע בארגון הסעה מהמלון למתקן של IU Health ובחזרה. צוות שירות הלקוחות האישי שלנו יפגוש אותך ואת בני משפחתך באזור שייקבע במתקן של IU Health וילווה אתכם לפגישות שלך ויסייע בתהליך הרישום.

מגורים

לפני הגעתך, נציג של IU Health יעבוד איתך במטרה לארגן אירוח שיתאים ביותר לצרכיך ולאלה של בני משפחתך ויסייע בהזמנת מקומות. מטופלים זוכיםם להנחות בבתי מלון באזור אינדיאנאפוליס דרך ProCare Network. לקבלת שירות זה, יש להתקשר ל- 1.317.974.2039+ על מנת לקבל סיוע )זמין 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע(. למידע נוסף, מומלץ לבקר באתר האינטרנט של ProCare Network

שרותי החולה ומשפחתו

נציג יפגוש אותך ואת בני המשפחה זמן קצר לאחר הגעתך, לצורך היכרות וכן למסור לך כרטיס זיהוי מיוחד כפציינט בינלאומי של אינדיאנה יוניברסיטי הלס, שאותו תציג בעת הרישום לקבלת השרותים באינדיאנה יוניברסיטי הלס. אנחנו נעיין ונדון בסידורים הכספיים, נבצע היכרות עם אמצעי הנוחות של קהילת  אינדיאנפוליס והמשאבים העומדים לרשותך בקרייה של אינדיאנה יוניברסיטי הלס.

שרותי תרגום

אינדיאנה יוניברסיטי הלס תאפשר שרותי תרגום ללא תשלום לחולים אשר אינם מדברים אנגלית, כדי להבטיח את יעילות התקשורת, דבר אשר מוסיף לטיפול הרפואי הטוב ביותר. המתורגמנים המיומנים שלנו, הוכשרו גם בהבנת הצדדים התרבותיים והם מקפידים על סטנדרטים גבוהים ביותר ואתיקה.

אודות אינדיאנפוליס

Indianapolis Skyline

אינדיאנפוליס היא עיר מטרופולין עם אפשרויות תרבותיות רבות שאפשר לנצל. זה ביתם של סצנה משגשגת של מסעדות, אולמות ספורט מרגשים ומוזיאונים רבים. יש גם מבחר של כנסיות, מקדשים ומסגדים בתוך 20 דקות של קמפוס יחידת הבריאות של אוניברסיטת אינדיאנה במרכז העיר.

הגעה לכאן

מכונה "פרשת הדרכים של אמריקה", יותר כבישים מהירים חוצים את אינדיאנפוליס מאשר בכל עיר אחרת בארץ, מה שהופך אותה ליעד מרגש ונגיש בקלות.

נמל התעופה הבינלאומי של אינדיאנפוליס זכה לתואר נמל התעופה הטוב ביותר בצפון אמריקה בשנים 2014, 2013, 2012, ו-2010 מטעם מועצה נמלי תעופה הבינלאומי, נמל התעופה הטוב ביותר באמריקה מ- Conde Nast Traveler, ודורג מס' 1 (בכל דבר, החל מאבטחה לאיסוף כבודה) על ידי נוסעים בסקר של ג'יי-די פאואר ושות'.

אוכל וארוחות

Food & Dining

חקור את סצנת האוכל המתרחבת של אינדיאנפוליס החל משפירו (אשר USA Today קרא לה אחת מהמעדניות הטובות ביותר של אמריקה), לאווז השוק (מדורג על ידי בון אפטית כאחד מ- 10הגדולים שבין חנויות הכריכים בארה"ב), לסנט אלמו סטייק האוס (בית של הארוחה החמה ביותר בעולם, כפי שהוכרז על ידי ערוץ התיירות).

מוסיקה וקונצרטים

התזמורת הסימפונית של אינדיאנפוליס, נוסדה בשנת 1930 וכיום בניצוחה של ריימונד לפארד, דורגה על ידי הניו-יורק טיימס כאחת מעשרת התזמורות הטובות ביותר של האומה. היא מבצעת בתיאטרון המעגל המשופץ ובמוקדים נוספים ברחבי המדינה.

אינדיאנפוליס היא גם ביתם של להקת אופרה, בלט, ולהקת מחול מודרני, וכן התיאטרון הרפרטוארי היחיד של המדינה.

פארקים

פארק המדינה הנהר הלבן, ממוקם מערבית למרכז העיר אינדיאנפוליס, הוא הפארק העירוני היחיד של האומה. מקומיים ומבקרים נוהרים לתחום מקסים בעל אנרגיה גבוהה זה של המטרופולין העמוס - אשר הוא גם הבית של מוזיאון מדינת אינדיאנה, הול האלופים של ליגת המכללות, שדה הניצחון והאנדרטה למדליית הכבוד, ומוזיאון Eiteljorg של אינדיאנים אמריקאים ואמנות המערבית.

פארק האמנויות והטבע וירג'יניה ב. פיירבנקס מציעה 100 דונם של יופי באוויר הפתוח אשר מתמזג עם התקנות שנעשו על-ידי אמנים מאינדיאנפוליס כדי ליצור יקום אזמרגד קסום. ה- פיירבנקס, שנפתח ביוני 2010, מופקד על אמנות ספציפית לאתר, פארק האמנות היחיד במדינה שעושה זאת.

קניות

פורבס מדרג את אינדיאנפוליס כאחת מ- 25 הערים המובילות לקניות של אמריקה עם 18 מרכזי קניות שונים ו- 5,955 עסקים קמעוניים.

קניון מרכז המעגל , הממוקם לנוחות כולם במרכז העיר אינדיאנפוליס, מכיל יותר מ-100 חנויות, עסקים ומסעדות. מבנה הזכוכית והעיצוב המדהים נותנים לכל אחד את הרושם שהם קונים באחד ממרכזי הקניות הראשיים והמושכים של העולם. הקומה הרביעית של הקניון מוקדשת לבידור, כולל בית קולנוע גדול ומשחקי ארקייד. ישנו גם אזור אירועים והופעות מהמם, אזור הנקרא גן אמנויות של אינדיאנפוליס עם כיפת זכוכית ענקית. בונוס נוסף הוא שקניון מרכז המעגל מצמיח מתוכו מדרכה עלית מקורה יפה המתחברת למספר מלונות באינדיאנפוליס ולשאר מרכז העיר של מחוז אינדיאנפוליס.

אירועי ספורט

Indy Car

כמארחת של אירועי הספורט הנמשכים יממה אחת הראשון והשני בגודלם בעולם (האינדיאנפוליס 500 ו הבריקיארד 400) – ו כמארחת של הסופר בול XLVI בשנת 2012 — אינדיאנפוליס יודעת איך לתת לאורחים זמן בילוי משובח.

אטרקציות לילדים

גן החיות אינדיאנפוליס הוא גן הזואולוגי ברמה עולמית; זה גם המוסד היחיד מסוג זה שמציע גם אקווריום וגן בוטני. בכל שנה, בערך מיליון וחצי מבקרים באים ליהנות מגן החיות. גן החיות של אינדיאנפוליס (ממוקם בפארק הלאומי התרבותי האורבאני היחידי של האומה) מדורג בין עשרת גני חיות המובילים של האומה על ידי טריפאדוויזור.

מוזיאון הילדים של אינדיאנפוליס הוא מוזיאון הילדים הגדול ביותר בעולם (במטרים ריבועיים ובמספר החפצים) והוא המוסד הרביעי הוותיק מסוגו בעולם. הוא דורג פשוט כ- "הטוב ביותר" על ידי מגזין ילדים.